EVOLUCE VZTAHU

Veřejná komunita

Téměř vždy, když natočíme podcast, tak nás mrzí, že si s každým nemůžeme popovídat, co pro sebe objevil, co nového se dozvěděl a jak se mu daří řídit našimi doporučeními. Nechtěli jsme diskutovat na veřejných sociálních sítích, proto jsme investovali do vytvoření naší komunity

Eva a Miroslav Sázovský

Zveme vás do naší komunity "Evoluce vztahu" , kde můžete v bezpečném prostředí sdílet své zkušenosti a najít podporu od lidí, kteří procházejí podobnými obtížemi. Pokud jste obětí narcisty, připojte se k naší podpůrné skupině "Noční můry narcistů " a najděte s námi cestu ven z této složité situace.

Eva a Miroslav Sázovský

zakladatelé a profesionální koučové

Komunita Evoluce vztahu

Bezpečný prostor

Lidé, kteří jsou obětí narcistického chování svých manželů, manželek, kolegů nebo nadřízených v práci mají možnost být součástí moderované podpůrné skupiny.

Nejde nám o peníze, ale váš závazek být součástí skupiny. Proto s každým člověkem, který uhradí poplatek si zavoláme a pak mu pošleme speciální pozvánku. 

Aplikace heartbeat

Stáhněte si aplikaci

Staňte se členy naší komunity, stáhněte si aplikaci do mobilu nebo si ji nainstalujte na počítači a udržujte se na nejvyšší úrovni vědomí lásky, radosti a zdravých, láskyplných vztahů.

Stáhnout aplikaci:

Evoluce vztahů

© 2023 Miroslav Sázovský | With ❤️ to Dorik