Děkujeme za vaší důvěru!

Vaše bolestivé zkušenosti v lásce nemusí ovlivňovat vaše budoucí vztahy nebo definovat vaši budoucnost...

Evča a Míra Sázovský

Manželé, autoři, koučové, trenéři a konzultanti

Naše poslání

Vítejte v Institutu Evoluce Vztahů (IEV) manželů Sázovských

V poslední době se hodně mluví o krizi manželství, rodiny a vztahů. S novými technologiemi a především umělou inteligencí dochází k nezvratné evoluci mezilidských vztahů. Lidé se stále více svěřují bezemočním chatbotům, sdílejí s nimi svá tajemství, přání a nechávají se od nich koučovat, pochválit a potěšit.

Evoluce vztahů je nevyhnutelná!

Naší misí je pomáhat celým rodinám a manželským párům vytvářet a udržovat vztahy plné lásky a zdraví. Neustále se učíme a zkoumáme vztahy v různých společnostech. Snažíme se vytvořit výzkum, který zlepšuje porozumění moderním vztahům a přispívá k rozvoji pečlivě prozkoumaných intervencí. Naším cílem je umožnit co největšímu počtu lidí využívat naše služby, bez ohledu na rasu, náboženství, třídu, kulturu, sexuální orientaci nebo etnický původ. Zároveň se zavazujeme k péči a podpoře našeho týmu, protože víme, že soucit, láska a laskavost musí začít u nás samotných.

Jaké jsou naše plány?

Protože je Míra CEO mentor a Executive coach, tak má rád, když jsou projekty transparetní a předvídatelné. Proto veřejně sdílíme náš plán (roadmap). Podívejte se na náš plán vývoje Institutu Evoluce Vztahů a na náš changelog (seznam změn) 

O nás

S čím se na nás můžete obrátit

Koučka Eva Sázovská Andriesen

Pomáhám ženám s láskou žít život, který milují. Specializuji se na vztahy nejen v osobním životě, ale i na pracovišti.

Více zde >> 

Eva Andriessen

Relationship coach

Kouč Miroslav Sázovský

Jako CEO mentor & Executive coach vidím, že každá firma je tak úspěšná, jak má zdravé vztahy a důvěru. Více zde >>   

Miroslav Sázovský

Ontological coaching

Podívejte se na naše další projekty, které se věnují vztahům, leadershipu a koučování.

Stránky provozuje Ing. Miroslav Sázovský, IČ 74723821, Tolstého 20, 61600 Brno, kancelar@sazovsky.cz

Učíme se od předních odborníků v oboru

Mistrovství v jakémkoliv oboru je lezení na horu bez vrcholu. je to nikdy nekončící proces. 

BESSEL VAN DER KOLK

Neurolog a profesor psychiatrie na Lékařské fakultě Bostonské univerzity. Autor knihy The Body Keeps the Score: Brain, Mind, and Body in the Healing of Trauma (Tělo drží skóre: mozek, mysl a tělo při léčení traumatu).

PETER LEVINE, PHD

Zakladatel somatického prožívání; autor knihy Trauma a paměť: Autorka knihy Paměť a paměť: Mozek a tělo při hledání živé minulosti: Praktický průvodce pro porozumění traumatické paměti a práci s ní.

PAT OGDEN, PHD

Průkopník somatické psychologie; zakladatel a ředitel Institutu senzomotorické psychoterapie (SPI); spoluzakladatel Hakomi Institutu; autor knihy Sensorimotorická psychoterapie: Intervence pro trauma a připoutání.

SHELLY HARRELL, PHD

Licencovaný psycholog specializující se na multikulturní a komunitní psychologii; profesor psychologie na Graduate School of Education na Pepperdine University.

USHA TUMMALA-NARRA

Výzkumná profesorka a ředitelka komunitního vzdělávání na Bostonské univerzitě; zástupkyně šéfredaktora časopisů Psychoanalytic Dialogues a Asian American Journal of Psychology; autorka knihy Psychoanalytic Theory and Cultural Competence in Psychotherapy.

RON SIEGEL, PSYD

Odborný asistent psychologie na částečný úvazek na Harvard Medical School; autor knihy The Mindfulness Solution: Autorka publikací Sitting Together: Everyday Practices for Everyday Problems (Každodenní postupy pro každodenní problémy ) a Sitting Together (Společné posezení): Autorka knihy Essential Skills for Mindfulness-Based Psychotherapy (Základní dovednosti pro psychoterapii založenou na všímavosti).

JOAN BORYSENKO, PHD

Zakladatelka společnosti Mind/Body Health Sciences LLC; autorka bestselleru New York Times Minding the Body, Mending the Mind.

ZINDEL SEGAL, PHD

Zakladatel kognitivní terapie založené na všímavosti (MBCT); profesor psychologie na Torontské univerzitě.

Poslouchat na:

Registrujte se & Získejte novinky

Budeme vám posílat informace o nových článcích, podcastech nebo službách, které nabízíme. Budete první, kdo bude vědět o blížících se online nebo živých událostech.

Evoluce vztahů

© 2023 Miroslav Sázovský | With ❤️ to Dorik