PLACENÁ KONZULTACE

Odborná konzultace 50 minut

Potřebujete poradit? Objednejte si konzultaci s Evčou nebo Mirkem. Jsme tu pro vás, abychom naslouchali vašemu příběhu a společně našli cestu k nejlepšímu řešení vaší situace. Při této konzultaci se zaměříme na konkrétní rady a návrhy (upozorňujeme, že se nejedná o koučování ). Platbu za konzultaci jednoduše a bezpečně provedete online prostřednictvím platebního systému Stripe.

🚨 Pravidla pro rušení a přesouvání termínů konzultací: Konzultaci lze zrušit 48 předem před začátkem schůzky s nárokem na vrácení celé částky. Pokud dojde ke zrušeníschůzky za méně jak 48 hodin, částka je nevratná. Schůzku můžete přesunout na jiný termín nejpozději 12 hodin před začátkem schůzky. V opačném případě vaše schůzka může být zrušena a zaplacená částka bude nevratná. Toto pravidlo je uvedeno v našich obchodních podmínkách a je nutné ho připomenout, aby nedošlo k nedorozumění.  

Specializuji se na vědomé rozcházení, rozvody, narcismus a přivolání si toho vhodného parnera. Ve své praxi mentorky a koučky využívám ontologické principy koučování a vedení. Velmi ráda se věnuji hlubokému transformačnímu procesu k odstranění falešných přesvědčeníh a uzdravení se z toxických a nefunkčních vztahů.

Eva Sázovská Andriessen

Koučka a mentorka

Jsem odborníkem v oblasti rozpoznávání narcismu, řešení toxických pracovních vztahů, rozvíjení efektivního leadershipu a podpory evoluce vztahů. V praxi konzultanta a kouče využívám ontologické metody koučování a vedení lidí. Specializuji se na vytváření strategií a plánů pro opuštění dysfunkčních (toxických) vztahů, jejich uzdravení a povedu vás k životu, který si zamilujete.

Miroslav Sázovský

Kouč a mentor

Evoluce vztahů

© 2023 Miroslav Sázovský | With ❤️ to Dorik