NOČNÍ MŮRY NARCISTŮ

Podpůrná skupina

Nemusíte být na to sami. Být obětí narcistického chování je náročné a může ohrožovat zdraví. Nemusíte být osamělí, zoufalí a nevědět si rady. Rádi vás uvítáme v našem bezpečném prostoru moderované podpůrné skupiny.

Komunita Evoluce vztahu

Noční můry narcistů

Lidé, kteří jsou obětí narcistického chování svých manželů, manželek, kolegů nebo nadřízených v práci, mají možnost být součástí moderované podpůrné skupiny.

Do této skupiny se mohou přihlásit jen lidé, kteří zaplatili symbolický vstupní poplatek 390 Kč. Chci být součástí >> 

Nejde nám o peníze, ale o váš závazek být součástí skupiny. Proto s každým člověkem, který uhradí poplatek, si zavoláme a následně mu pošleme speciální pozvánku.

Proč být součástí podpůrné komunity

Především pro někoho, kdo má zkušenosti s narcistickým chováním někoho ve svém okolí, může být velmi užitečné, aby byl součástí moderované podpůrné skupiny.

Porozumění

Být součástí podpůrné komunity vám může pomoci získat lepší porozumění vašemu problému a jak s ním pracovat. Členové této komunity mohou sdílet své vlastní zkušenosti a tipy, které vám pomohou řešit vaše problémy s narcisty.

Bezpečný prostor

Komunita vám může poskytnout podporu a povzbuzení, když ji nejvíce potřebujete. Můžete se spojit s lidmi, kteří prošli tím samým a pochopí vaše pocity a stres.

Podpora

Můžete najít bezpečné místo, kde můžete mluvit o svých zážitcích a pocitech bez obav, že budete souděni nebo nechápáni.

Uvědomění si, že nejste sami

Být součástí podpůrné komunity vám může pomoci uvědomit si, že nejste sám. Mnoho lidí se potýká s problémy s narcisty a setkání s lidmi, kteří prošli tím samým, může pomoci zmírnit pocit osamělosti a izolace.

Aplikace heartbeat

Stáhněte si aplikaci

Staňte se členy naší komunity, stáhněte si aplikaci do mobilu nebo si ji nainstalujte na počítači a udržujte se na nejvyšší úrovni vědomí lásky, radosti a zdravých, láskyplných vztahů.

Stáhnout aplikaci:

Evoluce vztahu

© 2023 Miroslav Sázovský | With ♥️ to Dorik