NOČNÍ MŮRY NARCISTŮ

Podpůrná skupina

Nemusíte být na to sami. Být obětí narcistického chování je náročné a může ohrozit zdraví. Nemusíte být osamělí, zoufalí a nevědět si rady. Rádi vás uvítáme v našem bezpečném prostoru moderované podpůrné skupiny pro zneužívané lidi narcisty a psychopaty. Poslechněte si ukázku jedné nahrávky, kterou jsme sdíleli ve skupině:

Komunita Evoluce vztahu

Podpůrná skupina

Lidé, kteří jsou obětí narcistického či psychopatického chování svých manželů, manželek, kolegů nebo nadřízených v práci, mají možnost být součástí moderované podpůrné skupiny.

Do této skupiny se mohou přihlásit jen lidé, kteří zaplatili jednorázový vstupní poplatek 500 Kč. Chci být součástí >> 

Součástí 💰 poplatku je vstupní dotazník, pravidelná online setkávání a moderátor skupiny, který odborně vede skupinu. 

Proč být součástí podpůrné komunity

Lidé zneužívaní narcisty nebo psychopaty chtějí být součástí této skupiny, aby na to nebyli sami. Chtějí mít někoho, kdo jim rozumí a nebude je soudit. Získávají pocit jistoty, že se to neděje jen jim a mohou se zeptat, jak ostatní řeší různé situace. Mohou sdílet svůj příběh a své utrpení v bezpečném prostředí pod vedením profesionálů. Získávají cenné rady a zkušenosti od lidí, kteří řeší to samé nebo to již mají za sebou. Nechají se inspirovat a získávají odvahu udělat první krok. Zahajují ozdravný program.

Ukázka nahrávky, kterou jsme sdíleli se skupinou.

Porozumění

Být součástí podpůrné komunity vám může pomoci získat lepší porozumění vašemu problému a jak s ním pracovat. Členové této komunity mohou sdílet své vlastní zkušenosti a tipy, které vám pomohou řešit vaše problémy s narcisty.

Bezpečný prostor

Komunita vám může poskytnout podporu a povzbuzení, když to nejvíce potřebujete. Můžete se spojit s lidmi, kteří prošli tím samým a pochopí vaše pocity a stres.

Podpora

Můžete najít bezpečné místo, kde můžete mluvit o svých zážitcích a pocitech bez obav, že budete souzeni nebo nepochopeni.

Uvědomění si, že nejste sami

Být součástí podpůrné komunity vám může pomoci uvědomit si, že nejste sami. Mnoho lidí se potýká s problémy s narcisty a setkání s lidmi, kteří prošli tím samým, může pomoci zmírnit pocit osamělosti a izolace.

Co o naší komunitě říkají členové

Aplikace heartbeat

Stáhněte si aplikaci

Staňte se členy naší komunity, stáhněte si aplikaci do mobilu nebo si ji nainstalujte na počítači a udržujte se na nejvyšší úrovni vědomí lásky, radosti a zdravých, láskyplných vztahů.

Stáhnout aplikaci:

Evoluce vztahů

© 2023 Miroslav Sázovský | With ❤️ to Dorik