NOČNÍ MŮRY NARCISTŮ

Podpůrná skupina

Nemusíte být na to sami. Být obětí narcistického chování je náročné a může ohrozit zdraví. Nemusíte být osamělí, zoufalí a nevědět si rady. Rádi vás uvítáme v našem bezpečném prostoru moderované podpůrné skupiny pro zneužívané lidi narcisty a psychopaty. Poslechněte si ukázku jedné nahrávky, kterou jsme sdíleli ve skupině:

Komunita Evoluce vztahu

Podpůrná skupina

Lidé, kteří jsou obětí narcistického či psychopatického chování svých manželů, manželek, kolegů nebo nadřízených v práci, mají možnost být součástí moderované podpůrné skupiny.

Do této skupiny se mohou přihlásit jen lidé, kteří zaplatili jednorázový vstupní poplatek 500 Kč. Chci být součástí >> 

Součástí 💰 poplatku je vstupní dotazník, pravidelná online setkávání a moderátor skupiny, který odborně vede skupinu. 

Proč být součástí podpůrné komunity

Přečtěte si, co o skupině napsala jedna z našich členek.

reference

Lidé zneužívaní narcisty nebo psychopaty chtějí být součástí této skupiny, aby na to nebyli sami. Chtějí mít někoho, kdo jim rozumí a nebude je soudit. Získávají pocit jistoty, že se to neděje jen jim a mohou se zeptat, jak ostatní řeší různé situace. Mohou sdílet svůj příběh a své utrpení v bezpečném prostředí pod vedením profesionálů. Získávají cenné rady a zkušenosti od lidí, kteří řeší to samé nebo to již mají za sebou. Nechají se inspirovat a získávají odvahu udělat první krok. Zahajují ozdravný program.

Ukázka nahrávky, kterou jsme sdíleli se skupinou.

Porozumění

Být součástí podpůrné komunity vám může pomoci získat lepší porozumění vašemu problému a jak s ním pracovat. Členové této komunity mohou sdílet své vlastní zkušenosti a tipy, které vám pomohou řešit vaše problémy s narcisty.

Bezpečný prostor

Komunita vám může poskytnout podporu a povzbuzení, když to nejvíce potřebujete. Můžete se spojit s lidmi, kteří prošli tím samým a pochopí vaše pocity a stres.

Podpora

Můžete najít bezpečné místo, kde můžete mluvit o svých zážitcích a pocitech bez obav, že budete souzeni nebo nepochopeni.

Uvědomění si, že nejste sami

Být součástí podpůrné komunity vám může pomoci uvědomit si, že nejste sami. Mnoho lidí se potýká s problémy s narcisty a setkání s lidmi, kteří prošli tím samým, může pomoci zmírnit pocit osamělosti a izolace.

Co o naší komunitě říkají členové

Aplikace heartbeat

Stáhněte si aplikaci

Staňte se členy naší komunity, stáhněte si aplikaci do mobilu nebo si ji nainstalujte na počítači a udržujte se na nejvyšší úrovni vědomí lásky, radosti a zdravých, láskyplných vztahů.

Stáhnout aplikaci:

Evoluce vztahů

© 2023 Miroslav Sázovský | With ❤️ to Dorik