• Online osobní koučink
  • Individuální osobní koučink
  • Online skupinový koučink
  • Osobní skupinový koučink
Služby

Individuální, párové a skupinové koučování

Koučování není pro každého, ale je klíčové pro ty, kteří chtějí dosáhnout cílů, které se zdají nedosažitelné. Je to ideální pro lidi, kteří už něco dosáhli a cítí, že mohou jít ještě dál, ale nejsou si jisti, jakým směrem se vydat. Koučování je pro ty, kteří mají potenciál a hledají cestu, jak ho plně využít.

Co jste ochotní investovat do toho, čeho chcete dosáhnout?

Individuální koučování

Zažijte proměnu vašich vztahů s naším individuálním 1-na-1 koučinkem, který vás povznese na zcela novou úroveň porozumění a spokojenosti. Naše osobní přístupy jsou speciálně navrženy pro ty, kteří touží po hluboké a trvalé změně. S profesionálním vedením odhalíte skrytý potenciál vašeho vnitřního já a naučíte se, jak ho využít pro budování vztahů, o kterých jste vždy snili. Přijměte výzvu k proměně a začněte žít život plný lásky, porozumění a naplnění, život, který nejen milujete, ale který si zasloužíte. S námi prozkoumáte nekonečné možnosti vašich vztahů a objevíte nové cesty k štěstí a harmonii.

Pro koho?

Individuální koučink je pro lidi, kteří mají velký cíl a jsou připraveni urychlit svůj úspěch. Jedná se o intenzivní a transformační program.

Cena: 35.000 Kč za 10 sezení

Jak moc chcete rozvíjet, obnovit a dlouhodobě udržet vztah?

Párové koučování

Objevte sílu párového koučinku, dostupného online i osobně v srdci Brna. Náš přístup je jedinečný – zaměřujeme se na individuální potřeby každého člověka v páru. Připravte se na transformační cestu, kde společně prozkoumáme a přetvoříme vaše způsoby bytí a jednání. Ponořte se do procesu, který vás povede k životu plnému lásky a porozumění, životu, který si nejen přejete, ale který si zasloužíte. S námi objevíte, jak může profesionální vedení posunout vaše vztahy na novou úroveň harmonie a štěstí.

Nemůžete se spojit se vztahem, pokud se nemůžete spojit s člověkem, a nemůžete se spojit s člověkem, pokud se nemůžete spojit sami se sebou.

Pro koho?

Párový koučink je pro dvojice, které mají společný cíl a jsou připraveny posílit svůj vztah. Jedná se o intenzivní a transformační zážitek.

Cena: 21.000 Kč za 5 sezení

Využijte sílu společného sdílení.

Skupinové koučování

Připojte se k našemu skupinovému koučinku zaměřenému na překonání výzev v obtížných až toxických vztazích, nabízenému online i osobně. Naše metody jsou unikátní – soustředíme se na specifické potřeby každého účastníka. Zažijte proměnnou cestu, na které společně rozklíčujeme a transformujeme vaše interakce a postoje. Vstupte do procesu, který vás navede k harmonickému a porozumění plnému životu, po kterém toužíte a na který máte právo. S námi se naučíte, jak kvalifikované vedení může vaše mezilidské vztahy povznést do nových výšin pochopení a radosti.

Pro koho?

Skupinové koučování je určeno pro skupiny lidí, kteří sdílejí společný zájem nebo cíl a chtějí společně růst a rozvíjet se. Představuje obohacující a proměňující se proces.

Cena: 15.000 Kč/osoba za 10 sezení (min. 3 osoby)

Evoluce vztahů

© 2023 Miroslav Sázovský | With ❤️ to Dorik