Manželství z vytvořené budoucnosti

Základním předpokladem láskyplného, zdravého, fungujícího a dlouhodobě udržitelného vztahu je společně vytvoření budoucnost, ze které v přítomnosti můžete jednat. Vytvořená budoucnost vám svítí na cestu, po které v přítomnosti jdete a díky tomu se v těžkých časech neztratíte. 

Život bez vytvořené budoucnosti je jen přežíváním. Když jde do tuhého, tak vytvořená budoucnost vám nastaví lepší kontext k řešení vzniklé situace. Uvědomíte si, proč jste spolu, čeho chcete dosáhnout jako vaše budoucí já. 

Bez důvěry nelze vytvářet vytvořenou budoucnost.

Otázky:

Co od vztahu očekáváme?

Na čem spolu budeme pracovat dalších 25 let a každý kvartál to o 1 % zlepšíme? 

Jak vypadá mé budoucí já, když žiji s tímto partnerem za 10, 20, 50 a 80 let?

Jaký máte společný cíl, který je větší, než jste vy samotní

Jak si nastavit vizi budoucnosti

Poslechněte si, jak Mary Kay nastavila kontext ve své společnosti a inspirujte se pro vaše manželství.

Vytváření vytvořené budoucnosti a nastavování cílů se více věnuje Mirek. Proto navštivte web www.flowave.cz a nastudujte si některé materiály, které sdílíme s veřejností. Můžete i absolvovat Leadership kurz, kde nastavování vytvořené budoucnosti je jeho součástí. 

Naše podcasty na YouTube @evolucevztahu 

ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJÍ NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.

Poslední epizody

Poslouchat na:

Registrujte se & Získejte novinky

Budeme vám posílat informace o nových článcích, podcastech nebo službách, které nabízíme. Budete první, kdo bude vědět o blížících se online nebo živých událostech.

Evoluce vztahů

© 2023 Miroslav Sázovský | With ❤️ to Dorik