Služby pro kouče IEV

Uvědomujeme si, že být prosperujícím koučem vyžaduje 50 % koučování a 50 % podnikání. S námi tento poměr můžete změnit na 80 % koučování a 20 % podnikání při ještě větší efektivitě a vyšší produktivitě.

S námi získáte přístup do speciální aplikace Flowave Agency (aplikace pro řízení projektů, práce a sledování nahlášených problémů), ve které si vytvoříte profil, a pak začneme spolupracovat na vašem podnikání, abyste měli vše, co potřebujete k tomu, abyste byli prosperujícím koučem a nemuseli studovat a objevovat, jak to vše nastavit, propojit a udržovat.

Náhled do aplikace

Přejeme si, aby každý kouč, který prošel tréninkem koučů, byl prosperující a co nejvíce koučoval. Jen tak budeme mít větší a větší dopad na mnohem více lidí. Proto vám chceme pomoci s podnikáním a podělit se s vámi o aplikace, marketing a strategie, které mají jen podnikatelé, kteří museli investovat stovky tisíc korun, aby se to dozvěděli a ještě se to vše museli naučit, aniž by je za to někdo platil.

Níže uvedené služby vnímejte jen jako seznam. Vždy se budete muset přihlásit d vašeho profilu na našem Flowave Agency portálu. Přístup vám dáme na vyžádání a podrobnější informace najdete v tréninku koučů IEV.

Evoluce vztahů

© 2023 Miroslav Sázovský | With ❤️ to Dorik