Rozchod - proč je to tak těžké

Proč je tak těžké se rozejít a proč čas všechny rány nezahojí? To jsou dvě otázky, které jsem položil mé ženě Evě Andriessen, která je uznávanou mezinárodní vztahovou koučkou. 

Proč je rozchod tak těžký?

Rozchod pro nás znamená ztrátu budoucnost. Pokud nemáme budoucnost, máme strach. Strach, co s námi bude. 

Opakem lásky není nenávist, ale lhostejnost.

Eva Andrissen, www.andriessen.cz

Pokud se s někým rozejdeme, tak si často vůči němu vytvoříme nenávist, protože si myslíme, že to bude jednodušší. Když k někomu cítíte nenávist, tak jste vztah neukončili. Čemu se snažíte vzdorovat, to přetrvává.

Pokud chcete ještě lepší život po rozchodu, tak navštivte web: www.rozchazeni.cz

Naše podcasty na YouTube @evolucevztahu 

ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJÍ NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.

Poslední epizody

Poslouchat na:

Registrujte se & Získejte novinky

Budeme vám posílat informace o nových článcích, podcastech nebo službách, které nabízíme. Budete první, kdo bude vědět o blížících se online nebo živých událostech.

Evoluce vztahů

© 2023 Miroslav Sázovský | With ❤️ to Dorik