Na co si dát pozor při komunikaci s narcistou před právníky

YouTube: Na co si dát pozor při komunikaci s narcistou před právníky

Komunikace s narcistou v soudní síni může být náročná. Narcističtí jedinci často potřebují mít kontrolu a mohou se snažit manipulovat situací ve svůj prospěch. Pokud se budete muset v soudní síni setkat s narcistou, zde je několik rad, co můžete očekávat a jak se připravit:

  1. Manipulace a klamání: Narcisti často zkreslují skutečnost ve svůj prospěch. Mohou vám také přisuzovat vlastní motivy nebo vás obviňovat z chování, které jste neprovedli.
  2. Hra na oběť: Narcisté mohou zkoušet předstírat, že jsou obětí, i když jsou ve skutečnosti agresory. Může to být způsob, jak získat sympatie ostatních.
  3. Emocionální výbuchy: V situacích, kdy se necítí v kontrole nebo když se jejich pravdivost zpochybní, mohou mít emocionální výbuchy.
  4. Směřování pozornosti na sebe: Narcisté často potřebují být v centru pozornosti. Mohou se snažit odvést pozornost od podstaty věci tím, že budou mluvit o sobě.
  5. Nedostatek empatie: Očekávejte, že narcista nebude mít pochopení pro vaše pocity nebo stanovisko.

 👉 Přečtěte si článek: Rozvod s narcistou

👉 Pokud je to pro vás důležité, tak se podívejte i na soubor článků: Rozvod z narcistou

Naše podcasty na YouTube @evolucevztahu 

ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: INFORMACE POSKYTOVANÉ V NAHRÁVCE NEBO TEXTU SLOUŽÍ POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ ÚČELY A NENAHRAZUJÍ KLINICKOU PÉČI. O KONKRÉTNÍ RADY A POSTUPY SE PORAĎTE SE SVÝM TERAPEUTEM NEBO KOUČEM. TEXTY ČI NAHRÁVKY JSOU O EVOLUCI VZTAHŮ A OSOBNÍCH ZKUŠENOSTECH AUTORŮ.

NAHRÁVKY A TEXTY SE NEVZTAHUJÍ NA ŽÁDNOU KONKRÉTNÍ OSOBU A NEMĚLY BY SE POUŽÍVAT K OZNAČENÍ KONKRÉTNÍ OSOBY JAKO OSOBY TRPÍCÍ NARCISMEM, PSYCHOPATIÍ ATD. NENÍ UDĚLENO POVOLENÍ K ODKAZOVÁNÍ NA TENTO OBSAH NEBO HO PŘEPOSÍLAT, ZEJMÉNA K PODPOŘE TVRZENÍ, ŽE TVŮRCI TOHOTO OBSAHU VĚŘÍ NEBO PODPORUJÍ TVRZENÍ, ŽE KONKRÉTNÍ OSOBA JE NARCISTA ČI PSYCHOPAT. JEDNALO BY SE O NEOPRÁVNĚNÉ ZNEUŽITÍ OBSAHU A INFORMACÍ V NICH UVEDENÝCH.

Poslední epizody

Poslouchat na:

Registrujte se & Získejte novinky

Budeme vám posílat informace o nových článcích, podcastech nebo službách, které nabízíme. Budete první, kdo bude vědět o blížících se online nebo živých událostech.

Evoluce vztahů

© 2023 Miroslav Sázovský | With ❤️ to Dorik